Ekologická likvidace vozidel Havířov
 

Likvidace vozidla ZDARMA, DLE ZÁKONA a také EKOLOGICKY

Dle zákona o odpadech číslo 185/2001 Sb. jsou řazeny vysloužilá auta - autovraky do kategorie nebezpečných odpadů. To vše z přísnějšího pohledu na ochranu životního prostředí. Nepoužívaný a odstavený automobil se stává odpadem a každy jeho majitel je při jeho zbavování povinnen jej odevzdat pověřenému provozovateli, do zařízení ke sběru a zpracování autovraků. Toto odevzdání automobilu pro ekologickou likvidaci je pak majitel vozidla povinnen úřadu doložit příslušným potvrzením. Majitel auto nemůže zlikvidovat sám, vlastními prostředky, nebo jej například celé rozprodat na náhradní díly.

 

Ekologická likvidace vozidel je proces odborného rozebrání vozu na jednotlivé suroviny a díly s následnou ekologickou likvidací nebo recyklací vybraných částí k dalšímu užití. Naši pracovníci, za pomocí moderních technologií a vybavení našich pracovišť, odborně vozidlo rozeberou na jednotlivé díly - na suroviny.

Autovrak je po zaevidování a vstupní kontrole nejprve podroben odsání veškerých provozních kapalin na moderním odsávacím zařízení a dále pak postupuje po jednotlivých stanovištích, kde je postupně rozebrán. Celý proces probíhá dle nejpřísnějších norem ministerstva životního prostředí. Demontované díly a suroviny jsou tříděny a nakládány do jednotlivých kontejnerů nebo do speciálních úložných míst. Poté jsou tyto suroviny odváženy pro další využití nebo konečnou likvidaci.

Řada použitelných autodílů je dále prodávána. Dochází tak k recyklaci s efektivním využitím vybraných částí likvidovaných vozidel.   

 

Výhodná likvidace vozidel Havířov

Pokud využijete služeb EKOLOGICKÉ LIKVIDACE VOZIDEL HAVÍŘOV od naší společnosti, nemusíte řešit náklady s vyřízením, odvozem a s konečnou likvidací spojené. Vše máte zdarma! Navíc získáváte garanci, že Vaše vozidlo bude skutečně ekologicky zlikvidováno dle státem stanovených přísných pravidel ekologické likvidace. Likvidace vozidla dovzeného z Havířova proběhne v zařízení k tomuto účelu zřízeném a Krajským úřadem schváleném.

Naše firma se specializuje na havířovské zákazníky a má veškerá oprávnění k této činnosti. Ekologickou likvidaci provozujeme odborně a zodpovědně. Pro auto přijedeme k Vám do Havířova zdarma opravdu kamkoliv. Jako doklad o zániku Vašeho automobilu získáváte od nás, ihned ve chvíli předání vozidla našemu pracovníkovi, příslušné potvrzení pro úřad - protokol o likvidaci, který je nezbytným dokladem pro další Váš postup při vyřízování zániku vozidla na dopravním úřadě v Havířově nebo na jiném dopravním inspektorátě.  

 

Využijte služby profesionálů v oboru, bez komplikací a bez rizika! 

Jednáme rychle a spolehlivě. Zákazníci z Havířova se nás nebojí doporučit pro naši odbornost a profesionalitu. 

 

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Havířov a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám