Ekologická likvidace vozidel Havířov
 

Postup likvidace vozidla - HAVÍŘOV

Povinností každého majitele motorového vozidla je před vyřízením tzv. zrušení vozidla, tedy trvalým vyřazením vozidla z registru motorových vozidel, nechat vozidlo ekologicky zlikvidovat. Vozidlo musí, jak říká zákona, odevzdat do zařízení, které je pro likvidaci vozidel určené a schválené. Naše služba EKOLOGICKÉ LIKVIDACE VOZIDEL HAVÍŘOV Vám nabízí vyřízení ekologické likvidace bez nutnosti osobní návštěvy specializovaného zařízení, bez nutnosti odvozu nebo odtahu automobilu na vlastní náklady, bez rizika případných technických komplikací a legislativních postihů.

Nemusíte tedy nikam jezdit a nemusíte zajišťovat převoz Vašeho vozidla z Havířova. Stačí nás kontaktovat a objednat si odvoz vozidla z Vaší Havířovské adresy. Navíc u nás s vyřízením ekologické likvidace ihned, na místě, při předání automobilu našemu řidiči. To vše zdarma, rychle, s potřebným potvrzením a s jistotou skutečně provedené ekologické likvidace od prověřené a certifikované firmy. Vozidla z Havířova odvážíme každý pracovní den a také v sobotu. Navíc nabízíme havířovským zákazníkům zajímavé finanční bonusy a výkupní ceny za stará a bouraná vozidla. Jezdíme samozřejmě také všude do okolí Havířova.  

 

Jak postupovat a vyřídit likvidaci vozidla nejlépe?


1/ Kontaktujte nás - celým procesem vyřízení ekologické likvidace Vás provedeme, vše Vám vysvětlíme, uděláme Vám konečnou nabídku a společně naplánujeme termín a čas odvozu Vašeho vozidla z Havířova nebo z okolních míst.

Volejte: 607 703 311 nebo 558 642 172. Využít můžete náš kontaktní formulář nebo vyplňte a pošlete formulář nezávazné objednávky likvidace

Pro stanovení přesné nabídky našich služeb a výpočet bonusů navíc nás zajímají základní informace o vozidle, o jeho kompletnosti, kde se vozidlo nachází a zda bude vozidlo předávat jeho majitel nebo jiná oprávněná osoba. Pro naplánování odtahu potřebujeme kontaktní telefon na předávající osobu a adresu místa, kde se vozidlo v Havířově nebo jeho blízkém okolí nachází.

2/ Odvoz vozidla nebo autovraku. V domluvený termín a čas k Vám, na Vaši havířovskou adresu, přijede náš odtahový vůz s proškoleným pracovníkem. Náš pracovník si vozidlo dle Vašich dokumentů zkontroluje, doklady od vozidla si od Vás pro tento účel pouze zapůjčí. Poté Vám doklady vrátí ihned zpět a ihned Vám vystaví potvrzení o tom, že jste vozidlo předali k ekologické likvidaci. Toto potvrzení je pro Vás nenahraditelným dokladem pro následné vyřízení odhlášení vozidla z evidence. Náš pracovník také případně vyplatí majiteli vozidla finanční bonus nebo výkupní cenu. Pokud jsou SPZ (poznávací značky) ještě na vozidle, tak Vám je náš řidič rád demontuje a předá. Vozidlo si naloží a odveze k nám do zařízení pro zpracování autovraků. Celý proces zajištění ekologické likvidace u zákazníka zabere cca 20 minut a veškeré povinnosti majitele vozidla s vyřízením ekologické likvidace jsou tímto vyřízeny

3/ Ekologická likvidace vozidla je provedena v našem zařízení, na autovrakovišti MILATA. Po přijetí vozidla je auto podrobenou prohlídce, doevidování a podrobnému nafocení. Poté je řádně a v zákonem dané lhůtě ekologicky zlikvidováno.


Pokud nás chcete navštívit a své nepotřebné vozidlo odevzdat přímo nám, ve sběrně autovraků, v našem specializovaném zařízení pro ekologickou likvidaci vozidel, tak samozřejmě můžete! Navštivte nás kdykoliv v provozní době a nemusíte se objednávat. Vozidlo od Vás převezmeme a při čekání na vyhotovení protokolu Vás pozveme na kávu. Navíc u nás můžete získat zajímavý finanční bonus za váhu vozidla! 

 

4/ Odhlášení vozidla a zrušení pojistné smlouvy


Po odevzdání vozidla na likvidaci navštíví majitel automobilu příslušný dopravní inspektorát - dopravní úřad v Havířově a zde si vyřídí odhlášení vozidla z evidence motorových vozidel. S originálním potvrzením od nás tak učiní snadno, rychle a bez zbytečných komplikací. Odhlášení vozidla na úřadě by mělo podle zákona proběhnout do deseti dní od odevzdání vozidla k ekologické likvidaci.

Jako nezbytný poslední krok při ukončení provozu starého vozidla je nutné ukončení pojistné smlouvy o povinném ručení. Majitel nebo provozovatel vozidla podá písemnou žádost o ukončení pojistné smlouvy na základě zrušení vozidla z evidence. Tuto žádost podá osobně v pojišťovně nebo ji zašle doporučeně poštou. Nezbytnou přílohou k této žádosti je originál nebo kopie dokladu o vyřazení vozidla z evidence motorových vozidel. Nově nazvané - potvrzení o zániku vozidla. Doporučujeme Vám zrušení pojistné smlouvy po odhlášení automobilu z registru vozidel neodkládat a zbytečně již pojistné neplatit. 

 

Ověřené vrakoviště

První ověřený provozovatel ekologické likvidace vozidel pro Havířov a okolí.

Likvidace aut od roku 1992

 
Volejte pro výkup a likvidaci
Napište nám